Manicure
Makijaż
Recenzje

piątek, 3 czerwca 2016

Wygraj zestaw olei marki BioOleo Cosmetics | 3-17.06.16


Z okazji moich kolejnych już 18 urodzin wraz z marką BioOleo Cosmetics mamy dla Was niespodziankę - dwa zestawy kosmetyków naturalnych które same możecie skomponować :-) W związku z tym, że w życiu chodzi nie tylko o to aby coś dostawać a również dawać zasady są banalnie proste. Jeśli jesteście zainteresowane to zapraszam do dalszej części wpisu.

Kilka słów o marce:

     Firma BioOleo Cosmetics to najwyższej jakości oleje sprowadzane z Afryki, Maroka i Hiszpanii oraz pozostałe wyselekcjonowane surowce naturalne, które regenerują, odżywiają, detoksykują nasze ciało sprawiając, że stajemy się młodsi i witalniejsi, bardziej zadbani i odprężeni a mając wobec siebie większą miłość i lepsze samopoczucie dajemy innym radość i pozytywne nastawienie. To z kolei pozwala tworzyć lepsze relacje z bliskimi jak i w biznesie. Specjalnie stworzyliśmy markę dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą dawać swojemu ciału to co najlepsze. Aby pomóc w osiąganiu tego wspaniałego efektu, przekazujemy to czym natura od wieków nas wspomaga.
      Zachęcamy również by Państwo tworzyli z nami markę, która tworzy nową przyszłość młodości prosto z natury.
     Naszą misją jest również poszukiwanie coraz ciekawszych rozwiązań aplikacji szczególnie dla delikatnej skóry twarzy, dlatego oddaliśmy w Państwa ręce System ROLL-ON Tryple i Single dla olejów - jako pierwsi i jedyni w Polsce. Inspiruje nas natura i nasi Klienci dlatego nadal poszukujemy naturalnych składników, które przywracają młodość i nie posiadają żadnego aspektu chemicznego.
    Wszystkie produkty spełniają surowe normy mikrobiologiczne i dermatologiczne (baza CPNP). Kosmetyki zarejestrowane są również w farmaceutycznej Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia.
     Wspólną cechą ludzi tworzących BioOleo Cosmetics jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów.

Jak już wcześniej wspominałam do wygrania są dwa zestawy także szansa na zdobycie jednego z nich jest jeszcze większa :)  W skład każdego zestawu wchodzić będzie jeden olej w postaci roll-on i jeden olej w postaci 30 ml pipety. Same decydujecie o tym co chcecie wygrać. Do wyboru:

System ROLL-ON - Argan/Avocado/Jojoba/Macadamia/Marula/Słodkie Migdały
Olej z pipetą 30ml - Argan/Avocado/Jojoba/Macadamia/Marula/Słodkie Migdały

Co zrobić aby wygrać?

- Polubić stronę BioOleo na Facebooku - Tutaj
- Być obserwatorem bloga Vejjs BLOG lub polubić stronę Vejjs BLOG na Facebooku - Tutaj
- Zgłosić się za pomocą formularza zamieszczonego poniżej
- Aby zwiększyć swoje szanse możesz także udostępnić informację o konkursie w dowolny sposób

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga "Vejjs", zaś sponsorem nagród marka BioOleo Cosmetics.
2. Nagrodą są dwa zestawy olei, w skład każdego z nich wchodzi wybrany przez siebie olejek w systemie roll-on oraz olej w postaci 30 ml pipety. 
3. Zgłaszając się należy spełnić powyższe warunki.
4. Każde zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. 
5. Konkurs trwa do 17 czerwca 2016, do godziny 23:59. 
6. Wyniki zostaną ogłoszone zarówno na blogu jak i Facebooku w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu. 
7. Na dane adresowe zwycięzców czekam 3 dni od ogłoszenia wyników.
8. Wysyłka możliwa jedynie na terenie Polski. 
9. Nagrody wysyła sponsor - marka BioOleo Cosmetics. 
10. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19.11.2009r. o grach hazardowych (Dz.U.09.201.1540 z póz. Zm.)

Aby przesłać swoje zgłoszenie wystarczy wypełnić poniższy formularz:


P O W O D Z E N I A!  ;)

Bądź na bieżąco!
- Instagram - Facebook -Brak komentarzy

Prześlij komentarz